anasayfa ürünler uygulamalar hakkımızda hizmetler referanslar iletişim

  

Protek Mühendislik firması olarak bizler, teknoloji dünyasındaki tüm gelişmeleri takip etmekle birlikte, bir Yangın ve Güvenlik firmasının özen göstermesi gereken “Can ve Mal Güvenliği İçin Gereken Sosyal Sorumluluk” bilinci ile “Akıllı Binalarda” kendini kanıtlamış onay ve standartları, en son teknolojik ürünleri kullanarak sunmaktayız.

25 yıllık deneyimimiz ile Teknolojik Bina Sistemleri konusunda yerli ve yabancı birçok projeyi takip etmekte birlikte müşterilerimize yüksek kaliteli malzeme ve mühendislik hizmetleri sunmaktayız.

Firmamız ISO 9001-2008 kalite belgesine sahiptir. Şirket operasyonları bu standartlar doğrultusunda yapılmaktadır.

PROTEK, uluslararası teknoloji pazarında markalaşmayı başarmış, ileri teknoloji içeren, kalitesi yüksek ürün yelpazesine sahip, kendi sınıfının lider firmaları ile çözüm ortaklığı yapmaktadır.

Elektronik güvenlik, yangın ve otomasyon sistemlerinde seçkin firma olma yolunda hızla ilerlemekte olan Protek, bahsi geçen alanlardaki en ileri teknolojiyi hedef müşteri grubuna en yüksek kalite ve uygun fiyatlarla sağlamayı şirket misyonu olarak benimsemiştir.

Firma Politikamız, uluslararası kabul gören standartlar temelli, kalite sertifikalı tercih ürünlerle ,ülkemizin yönetmelik ve koşullarına uygun kriterleri gözeterek müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı firmamız için esastır.

İş Alanılarımız, Türkiye, Türk Cumhuriyetleri, Rusya, Kuzay Afrika Ülkeleri, Romanya, Orta Doğu Ülkeleri, Irak ve İngiltere.

Lisanlar, Türçe ve İyi derecede İngilizce

Romanya Ofisi, Entegre Bina Sistemleri konusunda çalışmaktadır

İngiltere Ofisi, İthalat, İhracat konusunda çalışmaktadır ve tüketici elektroniği konusunda uzmandır.

Çalıştığımız Bankalar : YAPI KREDİ BANKASI, GARANTİ BANKASI, TEB

Vergi Dairesi : KÜÇÜKYALI – 733 029 04 28


                                              

PROTEK MUHENDISLIK ISO9001 BELGESI         PROTEK ISO9001 TURKAK AKREDITASYON BELGESI        

Copyright © 2005-2012 Protek Mühendislik. Tüm hakları saklıdır. Bir kısmı veya tümü kopyalanamaz. info@protek.gen.tr