anasayfa ürünler uygulamalar hakkımızda hizmetler referanslar iletişim
İnteraktif Adresli Sistemler Tehlike Yönetim
Sistemi
Konvansiyonel
Sistemler
Yangın Telefon Haberleşme Acil Durum Seslendirme ve Acil Tahliye Adresli Acil Durum Aydınlatma&Yönlendirme Güvenlik
Sistemleri
Aktif Hava Örneklemeli Sistemler

Protec Intellex Model dağıtılmış zeka yapısı altında toplanmış, EN BS-5839 standartlarına uygun bir Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemi, karmaşık yapudaki binaları çok merkezli control için geliştirilmiştir.

Bu sistem yapısında amplifikatör panelleri binalara dağıtılır. Amplifikatör panelleri duvar tipidir, aynı bir yangın alarm paneli gibidir. Panellin içinde acil durum bataryaları mevcuttur. Tüm paneller network altyapısı altında birbirleri ile haberleşir.

 

Bu sistemin bir avantajı da lokal olarak anons kabiliyetidir. Her binada, o binaya ait lokal anons yapılabilecektir. Ayrıca merkeze tesis edilecek mikrofon ünitesi ile tüm binalara anons yapılabilecektir. Ayrı binalardaki ana panelden ise yine tüm binalara ayrı ayrı anons yapılabilecektir.


Bunun yannda ayrıca Merkezi Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemi üretimi de mevcuttur. Tüm amplifikatörler ve ana merkezi ekipmanların Yönetim Binasında olacağı düşünülmüştür. Bu durumda Yönetim Binasındaki mikrofon ünitesi vasıtası ile tüm binalara ayrı ayrı ve aynı anda anons yapılabileektir.

 

 

Copyright © 2005-2012 Protek Mühendislik. Tüm hakları saklıdır. Bir kısmı veya tümü kopyalanamaz. info@protek.gen.tr